• V EXTRÉMNYCH PODMIENKACH...
 • KEĎ IDE O ŽIVOT...
 • PRI PLNENÍ SVOJICH SNOV...
 • V OBYČAJNÝ KRÁSNY DEŇ...
Naše výrobky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov od renomovaných svetových výrobcov, ktoré dokážu zaručiť maximálny komfort aj pri tých najextrémnejších podmienkach. Ako termoizolačná vložka slúži tvarovo stále, nenasiakavé, nelámavé duté vlákno v rozličných hrúbkach (40 - 200 g/m2. Ako vnútorné materiály sú použité polyester, fleece a microfleece v rôznych kombináciach. Materiálové zloženie jednotlivývh výrobkov odráža účel ich použitia a snahu o dosiahnutie maximálneho komfortu na základe našich dlhoročných skúseností. Všetky použité materiály vyhovujú kvalitatívnej norme ISO 9001 a majú platné certifikáty kvality (k nahliadntiu pri obiednávke). Všetky typy oblečenia je možné prať a chemicky čistiť. Postupujte podľa symbolov uvedených na výrobku.
 • AQUA CONTROL

  Látka je zatretá Aqua Control záterom. Záter chráni proti vetru a vode. Teflónová úprava odvaľuje vodu z povrchu, pričom zároveň stiera soľ a škvrny. Látka je dermatologicky testovaná a vyrába sa v rovnováhe so životným prostredím. Storm Control zátery môžete prať v práčke.
 • CONTROL CLIMATE

  Táto látka bola špeciálne vyvinutá na zabezpečenie ochrany v extrémnych poveternostných podmienkach. Je nepremokavá a odolná voči vetru, pričom zároveň umožnuje vyparovanie potu. Vďaka teflónovej úprave je látka vodoodpudivá. Jednoduché ošetrovanie je garantované.
 • ECO CLIMATE

  Tento ekologický dýchatelný záter bol špeciálne vyvinutý na ochranu v extrémnych poveternostných podmienkach. Je nepremokavý, odolný voči vetru a zároveň dýchateľný. Vďaka teflónovej úprave je tiež vodoodpudivý. Jednoduché ošetrovanie je garantované.
 • HIGH PROTECTION FABRIC

  High protection etiketa predstavuje vybranú skupinu ENV 343 certifikovaných látok (časť Európskej normy pre osobnú ochranu). Jednoducho sa ošetrujú a garantujú komfort a ochranu vo všetkých poveternostných podmienkach.
 • HIGH VISIBILITY FABRIC

  High Visiblity etiketa predstavuje EN 471 certifikované látky (EU norma pre High Visiblity). Príslušná hodnota pre farbu a trvácnosť látky spĺňa štandard aj po častých praniach. HV stĺpec farebnosti naznačuje oblasť so silne žiarivými farbami.
 • OMNICLIMA

  Dýchateľná a vodoodpudivá vrstvená tkanina, zložená z mikropórovitej peny a hydrofilného PU filmu. Technológia zaručuje veľmi vysoký vodný stĺpec (> 10 000 mm), dobrú vetruodolnosť a vysokú dýchateľnosť (Ret 8-18). Tento produkt je maximálne vyhovujúci pre všetky poveternostné podmienky. Konečnou úpravou je DWR Teflon Fabric Protector.
 • SOFINAL

  Exkulzívna línia technických látok. Vďaka aplikácii technológii je tento odev nie len vetru a vode odolný no zároveň dýchateľný pre zabezpečenie maximálneho komfortu. Výsledkom je okrem ochrany pred hustým dažďom, snehom, či vetrom aj prirodzené vyparovanie potu čo vedie k dlhšiemu a lepšiemu výkonu. Táto látka je vodeodolná, vetruodolná, dýchateľná a hydrofóbna.
 • STORM CONTROL

  Látka je zatretá Storm Control záterom. Garantuje vodoodpudivosť pre 3000 mm. Ochranná úprava Teflón zvyšuje životnosť Vášho odevu. Látka je dermatologicky testovaná a vyrába sa v rovnováhe so životným prostredím. Storm Control zátery môžete prať v práčke.
 • TEFLÓN

  zabezpečuje maximálnu odolnosť voči vode a ňou vzniknutým škvrnám bez porušenia dýchateľnosti látky. Teflón je odolný voči praniu a chemickému čisteniu. Žehlenie a sušenie v sušičke zlepšuje vlastnosti teflónu. Teflón je CFC a dermatologicky testovaný.
 • ULTIMEX

  Tento materiál je vrstvený s vysoko kvalitnou membránou vďaka ktorej je vodeodolný(10 000 mm), vetruodolný, dýchateľný, extrémne ľahký a pružný. Membrána je ideálna pre veľmi extrémne poveternostné podmienky. Vrstvenie je podobné dýchateľnému záteru, avšak má lepšie technické vlastnosti.